Mjera 1 - Najava tečajeva i prijava

Naziv tečaja: Maslinarstvo (2018-84-02-19-15-0004)
Mjesto: Velimira Škorpika 6, Bivša vojarna "Bribirskih knezova", prvi ulaz od kružnog toka u Mandalini u smjeru Dalmare centra. Nove prostorije Regionalne razvojne agencije Šibensko-kninske županije (iNAVIS i AWN)., 22000 Šibenik
Predavači: Gordana Kožarić-Silov, Boris Perić, Marijo Tomić, Marko Dobrić, Jelena Brkić Terzanović, Karlo Rubelj, Željko Pavlović
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
16.01.2019. 10:00-14:3025 12
17.01.2019. 10:00-14:30
18.01.2019. 10:00-14:30
21.01.2019. 10:00-14:30
22.01.2019. 10:00-14:30

Tečaj u tijeku!

Naziv tečaja: Ratarstvo I - žitarice (2019-84-02-66-07-0006)
Mjesto: A.Stepinca 20, MO A. Starčevića, 43000 Bjelovar
Napomena: mladi poljoprivrednici
Predavači: Andrea Ćosić, Iva Majhen-Vlašiček, Vesna Bradić, Nikolina Perčec
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
21.01.2019. 15:00-20:3030 3
23.01.2019. 15:00-20:30
25.01.2019. 15:00-20:30
26.01.2019. 09:00-15:00


Naziv tečaja: Pčelarstvo (2019-84-02-33-17-0002)
Mjesto: Trg Ivana Pavla II br. 1/II , Gradska viječnica (Knežev dvor), 21220 Trogir
Predavači: Zlatko Tomljanović, Žarko Kovačić, Božena Beljan, Mirjana Dijan, Juraj Ostoić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
21.01.2019. 17:00-22:0030 9
22.01.2019. 17:00-22:00
23.01.2019. 17:00-22:00
24.01.2019. 17:00-22:00


Naziv tečaja: Ekološki uzgoj - uvod (2019-84-01-02-14-0039)
Mjesto: Vinkovačka cesta 63c, 31000 Osijek
Predavači: Ivana Jurišić, Katica Maras, Juraj Klarić, Snježana Numanović, Marija Kuprešak
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
21.01.2019. 09:00-15:0020 0

Tečaj popunjen.

Naziv tečaja: Povrtlarstvo (2019-84-02-17-04-0005)
Mjesto: Bernardina Frankopana 13, ured MP, 47300 Ogulin
Predavači: Nikola Gržan, Ljubica Magdić, Krešimir Fumić, Mirna Ceranić, Bernarda Dražetić, Srećko Kostelić, Nikolina Štedul, Sanja Mastelić-Ivić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
21.01.2019. 09:00-14:0015 1
22.01.2019. 09:00-14:00
23.01.2019. 09:00-14:00
24.01.2019. 09:00-15:00


Naziv tečaja: Poljoprivreda, okoliš i klimatske promjene - uvod (2019-84-01-01-08-0021)
Mjesto: VIJEĆNICA GRADA RABA, Trg Municipium Arba 2, 51280 Rab
Napomena: OBVEZA ZA KORISNIKE MJERE 10
Predavači: Karmen Karlić, Žarko Mulc, Predrag Janeš, Marijana Lemić, Vladimir Škarić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
22.01.2019. 10:00-16:0030 0

Tečaj popunjen.

Naziv tečaja: Ratarstvo I - žitarice (2019-84-02-66-09-0005)
Mjesto: Trg svete Lucije 5, KIC, 53234 Udbina
Predavači: Nada Murgić, Martina Orešković, Nataša Bronzović, Božidar Nikšić, Slavica Kostelac
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
22.01.2019. 10:00-15:0025 25
23.01.2019. 10:00-15:00
24.01.2019. 10:00-15:00
25.01.2019. 10:00-15:00


Naziv tečaja: Ekološki uzgoj - uvod (2019-84-01-02-14-0040)
Mjesto: Kralja Tomislava 53A, Ured Savjetodavne službe, 31300 Beli Manastir
Predavači: Ivana Jurišić, Katica Maras, Juraj Klarić, Maja Međurečan, Marija Kuprešak
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
22.01.2019. 09:00-15:0015 4


Naziv tečaja: Ovčarstvo i kozarstvo (2019-84-02-74-15-0003)
Mjesto: Trg Kralja Tomislava 1, Zgrada gradske vjećnice, mala dvorana, 22320 Drniš
Predavači: Boris Perić, Dubravka Kaić, Marijo Tomić, Ivica Kosor, Izabella Buzaši
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
23.01.2019. 09:00-15:0015 5
24.01.2019. 09:00-15:00
25.01.2019. 09:00-15:00
28.01.2019. 09:00-15:00


Naziv tečaja: Ekološki uzgoj - uvod (2019-84-01-02-14-0044)
Mjesto: Trg dr. Franje Tuđmana 7, Velika vijećnica zgrade poglavarstva, 31500 Našice
Predavači: Ivana Jurišić, Katica Maras, Emilija Cimerman, Juraj Klarić, Marija Kuprešak
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
23.01.2019. 09:00-15:0015 8


Naziv tečaja: Poljoprivreda, okoliš i klimatske promjene - uvod (2019-84-01-01-19-0025)
Mjesto: Zadružni dom,Vela Luka, 20270 Vela Luka
Predavači: Zoran Kajić, Zrinka Favro
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
23.01.2019. 08:00-13:3040 40


Naziv tečaja: Poljoprivredno okolišna načela u praksi 3 (2019-84-01-64-17-0008)
Mjesto: Dragašev prolaz 24, Gradska viječnica, 21230 Sinj
Predavači: Zvonko Balta, Ivana Župić, Žarko Kovačić, Silvija Marušić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
23.01.2019. 12:00-17:3030 14


Naziv tečaja: Ekološki uzgoj - uvod (2019-84-01-02-08-0011)
Mjesto: ČAVJA 17, Vijećnica Općine Čavle, DOM ČAVLE, ULAZ KOD POŠTE, 51218 Čavle
Napomena: OBVEZA ZA KORISNIKE MJERE 11
Predavači: Karmen Karlić, Žarko Mulc, Predrag Janeš, Marijana Lemić, Vladimir Škarić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
24.01.2019. 09:30-15:3018 2


Naziv tečaja: Održivo upravljanje tlom, vodom, gnojivima i pesticidima (2019-84-01-05-19-0025)
Mjesto: Zadružni dom,Vela Luka, 20270 Vela Luka
Predavači: Zoran Kajić, Zrinka Favro
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
24.01.2019. 08:00-13:3040 40


Naziv tečaja: Povrtlarstvo (2019-84-02-17-13-0003)
Mjesto: Šetalište kneza Branimira 43, 23420 Benkovac
Predavači: Gordana Dragun, Zvonimir Vlatković, Mirjana Dijan, Silvija Grbić Atelj, Nikolina Paleka, Ljubomir Peričić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
25.01.2019. 08:00-13:0025 12
28.01.2019. 08:00-13:00
29.01.2019. 08:00-13:00
30.01.2019. 08:00-14:00


Naziv tečaja: Poljoprivredno okolišna načela u praksi (2019-84-01-06-19-0026)
Mjesto: Zadružni dom,Vela Luka, 20270 Vela Luka
Predavači: Zrinka Favro
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
25.01.2019. 08:00-13:3040 40


Naziv tečaja: Poljoprivreda, okoliš i klimatske promjene - uvod (2019-84-01-01-11-0010)
Mjesto: Školska 3, 34334 Kaptol
Predavači: Ivan Han, Đurđica Kšenek, Goran Josipović, Mladen Perak
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
28.01.2019. 08:00-13:3050 49


Naziv tečaja: Pčelarstvo (2019-84-02-33-17-0003)
Mjesto: Braće Radić 1, Gradska viječnica, 21212 Kaštel Sućurac
Predavači: Zlatko Tomljanović, Danica Tadin, Žarko Kovačić, Silvija Marušić, Mirjana Dijan, Juraj Ostoić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
28.01.2019. 17:00-22:0030 29
29.01.2019. 17:00-22:00
30.01.2019. 17:00-22:00
31.01.2019. 17:00-22:00


Naziv tečaja: Poljoprivreda, okoliš i klimatske promjene - uvod (2019-84-01-01-19-0026)
Mjesto: Trg.dr. Franje Tuđmana 2, 20271 Blato
Predavači: Zoran Kajić, Zrinka Favro
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
28.01.2019. 08:00-13:3040 40


Naziv tečaja: Ratarstvo I - žitarice (2019-84-02-66-07-0007)
Mjesto: VLADIMIRA NAZORA 21, Hrvatski dom, 43280 Garešnica
Predavači: Jadranka Berić, Grozdana Grubišić-Popović, Mihaela Čuhnil, Nikolina Perčec
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
28.01.2019. 09:00-15:0030 19
29.01.2019. 09:00-15:00
30.01.2019. 09:00-15:00
31.01.2019. 09:00-15:00


Naziv tečaja: Ratarstvo I - žitarice (2019-84-02-66-03-0008)
Mjesto: Matije Gupca 2, Petrinja, Hrvatski dom (mala sala), 44250 Petrinja
Predavači: Marijan Matokanović, Mirta Križanić-Božurić, Andrea Ćosić, Danijela Glavica-Tominić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
28.01.2019. 09:00-15:0030 30
29.01.2019. 09:00-15:00
30.01.2019. 09:00-15:00
31.01.2019. 08:30-15:30


Naziv tečaja: Ratarstvo I - žitarice (2019-84-02-66-04-0005)
Mjesto: Bernardina Frankopana 13, ured Ministarstva poljoprivrede, 47300 Ogulin
Predavači: Nikola Gržan, Ljubica Magdić, Krešimir Fumić, Mirna Ceranić, Bernarda Dražetić, Srećko Kostelić, Nikolina Štedul, Sanja Mastelić-Ivić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
28.01.2019. 09:00-15:0014 3
29.01.2019. 09:00-15:00
30.01.2019. 09:00-15:00
31.01.2019. 08:00-15:00


Naziv tečaja: Poljoprivredno okolišna načela u praksi (2019-84-01-06-19-0027)
Mjesto: Trg.dr. Franje Tuđmana 2, 20271 Blato
Predavači: Zoran Kajić, Zrinka Favro
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
29.01.2019. 08:00-13:3040 40


Naziv tečaja: Ekološki uzgoj - uvod (2019-84-01-02-14-0045)
Mjesto: Zlatka Takača 13, Kulturni centar Dragutin Milanković, 31226 Dalj
Predavači: Ivana Jurišić, Juraj Klarić, Snježana Numanović, Maja Međurečan, Marija Kuprešak
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
29.01.2019. 09:00-15:0012 12


Naziv tečaja: Poljoprivredno okolišna načela u praksi 2 (2019-84-01-47-17-0012)
Mjesto: Primorski dolac 2, Općinska viječnica, 21201 Primorski Dolac
Predavači: Žarko Kovačić, Mirjana Perica, Silvija Marušić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
29.01.2019. 15:30-21:0030 30


Naziv tečaja: Ovčarstvo i kozarstvo (2019-84-02-74-02-0002)
Mjesto: Trg Stjepana Radića 1, 49221 Bedekovčina
Predavači: Sandra Majsec, Dragutin Kasteljan, Darko Antonina, Davorin Hrsto
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
29.01.2019. 09:00-14:0010 2
30.01.2019. 09:00-14:00
31.01.2019. 09:00-14:00
01.02.2019. 09:00-14:00


Naziv tečaja: Voćarstvo (2019-84-02-18-15-0003)
Mjesto: Velimira Škorpika 6, Regionalna razvojna agencija Šibensko-kninske županije, bivša vojarna Bribirskih knezova., 22000 Šibenik
Predavači: Gordana Kožarić-Silov, Boris Perić, Marijo Tomić, Marko Dobrić, Izabella Buzaši, Jelena Brkić Terzanović, Karlo Rubelj, Željko Pavlović
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
30.01.2019. 10:00-15:0020 7
31.01.2019. 10:00-15:00
01.02.2019. 10:00-15:00
04.02.2019. 10:00-15:00
05.02.2019. 10:00-15:00


Naziv tečaja: Ekološki uzgoj - uvod (2019-84-01-02-14-0042)
Mjesto: Trg dr. Franje Tuđmana 4, Velika vijećnica zgrade poglavarstva, 31400 Đakovo
Predavači: Ivana Jurišić, Katica Maras, Juraj Klarić, Snježana Numanović, Damir Babić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
30.01.2019. 09:00-15:0025 25


Naziv tečaja: Održivo upravljanje tlom, vodom, gnojivima i pesticidima (2019-84-01-05-19-0026)
Mjesto: Trg.dr. Franje Tuđmana 2, 20271 Blato
Predavači: Zrinka Favro
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
30.01.2019. 08:00-13:3040 40


Naziv tečaja: Poljoprivredno okolišna načela u praksi 2 (2019-84-01-47-17-0011)
Mjesto: Dragašev prolaz 24, Gradska viječnica, 21230 Sinj
Predavači: Ankica Rogošić, Zvonko Balta, Ivana Župić, Žarko Kovačić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
30.01.2019. 12:00-17:3030 29


Naziv tečaja: Ekološki uzgoj - uvod (2019-84-01-02-14-0043)
Mjesto: Vinkovačka cesta 63c, 31000 Osijek
Predavači: Ivana Jurišić, Juraj Klarić, Snježana Numanović, Maja Međurečan, Marija Kuprešak
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
31.01.2019. 09:00-15:0020 18


Naziv tečaja: Prakse u ekološkom uzgoju 3 (2019-84-01-65-06-0005)
Mjesto: Svilarska 6, 2. kat, 48000 Koprivnica
Predavači: Tatjana Međimurec, Željkica Oštrkapa-Međurečan, Leon Golub, Sunčica Dombaj
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
01.02.2019. 10:00-14:3012 7


Naziv tečaja: Poljoprivreda, okoliš i klimatske promjene - uvod (2019-84-01-01-11-0011)
Mjesto: Eugena Podupskog 28, 34310 Pleternica
Predavači: Ivan Han, Đurđica Kšenek, Goran Josipović, Mladen Perak
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
04.02.2019. 08:00-13:3050 50


Naziv tečaja: Maslinarstvo (2019-84-02-19-17-0010)
Mjesto: Vlačica 5, Gradska viječnica, 21400 Supetar
Predavači: Ankica Rogošić, Ivana Župić, Žarko Kovačić, Silvija Marušić, Milan Jakovčić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
04.02.2019. 15:00-20:3020 20
05.02.2019. 15:00-20:30
06.02.2019. 15:00-20:30
07.02.2019. 14:00-20:30


Naziv tečaja: Poljoprivredno okolišna načela u praksi 3 (2019-84-01-64-06-0005)
Mjesto: Svilarska 6, 2. kat, 48000 Koprivnica
Predavači: Tatjana Međimurec, Željkica Oštrkapa-Međurečan, Leon Golub, Tomislav Mesić, Sunčica Dombaj
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
04.02.2019. 10:00-14:3012 8


Naziv tečaja: Ratarstvo I - žitarice (2019-84-02-66-04-0006)
Mjesto: Krnjak 5, vijećnica u Općini Krnjak, 47242 Krnjak
Predavači: Nikola Gržan, Ljubica Magdić, Krešimir Fumić, Mirna Ceranić, Bernarda Dražetić, Sanja Mastelić-Ivić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
04.02.2019. 09:00-15:0020 20
05.02.2019. 09:00-15:00
06.02.2019. 09:00-15:00
07.02.2019. 08:00-15:00


Naziv tečaja: Pčelarstvo (2019-84-02-33-14-0002)
Mjesto: Trg dr.F. Tuđmana 4, Velika vijećnica,zgrada Gradskog poglavarstva, 31400 Đakovo
Predavači: Zlatko Tomljanović, Katica Maras, Mirjana Dijan, Juraj Ostoić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
04.02.2019. 09:00-14:0025 6
05.02.2019. 09:00-14:00
06.02.2019. 09:00-14:00
07.02.2019. 09:00-14:00


Naziv tečaja: Voćarstvo (2019-84-02-18-04-0005)
Mjesto: Bernardina Frankopana 13, ured podružnice MP, 47300 Ogulin
Predavači: Nikola Gržan, Ljubica Magdić, Krešimir Fumić, Mirna Ceranić, Bernarda Dražetić, Srećko Kostelić, Nikolina Štedul, Sanja Mastelić-Ivić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
04.02.2019. 09:00-14:0015 2
05.02.2019. 09:00-14:00
06.02.2019. 09:00-14:00
07.02.2019. 09:00-15:00


Naziv tečaja: Ekološki uzgoj - uvod (2019-84-01-02-11-0010)
Mjesto: Ulica Marije Terezije 27, Gradska vijećnica Lipik, 34551 Lipik
Napomena: Edukacija za obveznike Mjere 11
Predavači: Vera Jandrić, Željko Klaić, Snježana Pešut-Pilon
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
05.02.2019. 08:30-14:3010 6


Naziv tečaja: Ljekovito i aromatično bilje (2019-84-02-21-08-0001)
Mjesto: Trg 138.brigade HV br. 4, VELIKA VIJEĆNICA GRADA DELNICA, 51300 Delnice
Napomena: OBVEZA ZA MLADE POLJOPRIVREDNIKE
Predavači: Kristijan Jelaković, Ines Pohajda, Karmen Karlić, Žarko Mulc, Marijana Lemić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
05.02.2019. 09:30-15:3025 21
06.02.2019. 09:30-15:30
07.02.2019. 09:30-15:30
08.02.2019. 09:30-15:30


Naziv tečaja: Ekološki uzgoj - uvod (2019-84-01-02-18-0008)
Mjesto: ČIMULJE 24, DRUŠTVENI DOM, 52100 Banjole
Predavači: Miran Gortan, Marina Kocijančić, Nenad Hrelja, Zdravko Miholić, Ivanka Bervida, Zrinka Krpan-Buić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
06.02.2019. 08:30-14:0020 20


Naziv tečaja: Održivo upravljanje tlom, vodom i gnojivima u ekološkom uzgoju (2019-84-01-07-18-0006)
Mjesto: ČIMULJE 24, DRUŠTVENI DOM, 52100 Banjole
Predavači: Miran Gortan, Marina Kocijančić, Nenad Hrelja, Zdravko Miholić, Ivanka Bervida, Zrinka Krpan-Buić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
07.02.2019. 08:30-14:0020 20


Naziv tečaja: Poljoprivreda, okoliš i klimatske promjene - uvod (2019-84-01-01-15-0027)
Mjesto: Trg Kralja Tomislava 1, Zgrada gradske vjećnice, velika dvorana. Prvi kat., 22320 Drniš
Predavači: Boris Perić, Dubravka Kaić, Marijo Tomić, Ivica Kosor, Marko Dobrić, Jelena Brkić Terzanović, Karlo Rubelj, Željko Pavlović
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
07.02.2019. 10:00-15:0037 0

Tečaj popunjen.

Naziv tečaja: Prakse u ekološkom uzgoju (2019-84-01-08-18-0005)
Mjesto: Čimulje 24, Društveni dom, 52100 Banjole
Predavači: Miran Gortan, Marina Kocijančić, Nenad Hrelja, Zdravko Miholić, Ivanka Bervida, Zrinka Krpan-Buić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
08.02.2019. 08:30-14:0020 20


Naziv tečaja: Održivo upravljanje tlom, vodom, gnojivima i pesticidima (2019-84-01-05-15-0025)
Mjesto: Trg Kralja Tomislava 1, Zgrada gradske vjećnice, velika dvorana. Prvi kat., 22320 Drniš
Predavači: Boris Perić, Dubravka Kaić, Marijo Tomić, Ivica Kosor, Marko Dobrić, Jelena Brkić Terzanović, Karlo Rubelj, Željko Pavlović
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
08.02.2019. 10:00-15:0035 1


Naziv tečaja: Poljoprivreda, okoliš i klimatske promjene - uvod (2019-84-01-01-11-0012)
Mjesto: Školska 3, 34334 Kaptol
Predavači: Ivan Han, Đurđica Kšenek, Goran Josipović, Mladen Perak
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
11.02.2019. 08:00-13:3040 40


Naziv tečaja: Poljoprivredno okolišna načela u praksi (2019-84-01-06-15-0025)
Mjesto: Trg Kralja Tomislava 1, Zgrada gradske vjećnice, velika dvorana. Prvi kat., 22320 Drniš
Predavači: Boris Perić, Dubravka Kaić, Marijo Tomić, Ivica Kosor, Marko Dobrić, Jelena Brkić Terzanović, Karlo Rubelj, Željko Pavlović
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
11.02.2019. 10:00-15:0035 1


Naziv tečaja: Poljoprivreda, okoliš i klimatske promjene - uvod (2019-84-01-01-15-0028)
Mjesto: Butina 2, Narodna knjižnica i čitaonica Murter, 22243 Murter
Predavači: Gordana Kožarić-Silov, Marko Dobrić, Izabella Buzaši, Jelena Brkić Terzanović, Karlo Rubelj, Željko Pavlović
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
12.02.2019. 09:00-14:0015 8


Naziv tečaja: Održivo upravljanje tlom, vodom, gnojivima i pesticidima (2019-84-01-05-08-0020)
Mjesto: VIJEĆNICA GRADA RABA, Trg Municipium Arba 2, 51280 Rab
Napomena: OBVEZA ZA KORISNIKE MJERE 10
Predavači: Karmen Karlić, Žarko Mulc, Predrag Janeš, Marijana Lemić, Vladimir Škarić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
12.02.2019. 10:00-16:0025 25


Naziv tečaja: Održivo upravljanje tlom, vodom, gnojivima i pesticidima (2019-84-01-05-15-0026)
Mjesto: Butina 2, Narodna knjižnica i čitaonica Murter, 22243 Murter
Predavači: Gordana Kožarić-Silov, Marko Dobrić, Izabella Buzaši, Jelena Brkić Terzanović, Karlo Rubelj
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
14.02.2019. 09:00-14:0015 6


Naziv tečaja: Održivo upravljanje tlom, vodom i gnojivima u ekološkom uzgoju (2019-84-01-07-08-0012)
Mjesto: ČAVJA 17, Vijećnica Općine Čavle, DOM ČAVLE, ULAZ KOD POŠTE, 51218 Čavle
Napomena: OBVEZA ZA KORISNIKE MJERE 11
Predavači: Karmen Karlić, Žarko Mulc, Predrag Janeš, Marijana Lemić, Vladimir Škarić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
14.02.2019. 09:30-15:3018 3


Naziv tečaja: Poljoprivredno okolišna načela u praksi (2019-84-01-06-15-0026)
Mjesto: Butina 2, Narodna knjižnica i čitaonica Murter, 22243 Murter
Predavači: Gordana Kožarić-Silov, Marko Dobrić, Jelena Brkić Terzanović, Karlo Rubelj, Željko Pavlović
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
19.02.2019. 09:00-14:0015 4


Naziv tečaja: Poljoprivreda, okoliš i klimatske promjene - uvod (2019-84-01-01-08-0022)
Mjesto: ČAVJA 17, Vijećnica Općine Čavle, DOM ČAVLE, ULAZ KOD POŠTE, 51218 Čavle
Napomena: OBVEZA ZA KORISNIKE MJERE 10
Predavači: Karmen Karlić, Žarko Mulc, Marijana Lemić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
19.02.2019. 09:30-15:3018 14


Naziv tečaja: Maslinarstvo (2019-84-02-19-08-0005)
Mjesto: Trg bana Josipa Jelačića 2, Vijećnica Grada Krka (ulaz na br. 3), 51500 Krk
Napomena: OBVEZA ZA MLADE POLJOPRIVREDNIKE
Predavači: Kristijan Jelaković, Karmen Karlić, Nenad Hrelja, Marijana Lemić
Datum Vrijeme Kapacitet Preostalo mjesta
05.03.2019. 09:30-15:3015 13
06.03.2019. 09:30-15:30
07.03.2019. 09:30-15:30
08.03.2019. 09:25-15:30


Na usluzi poljoprivredi, ribarstvu i šumarstvu

Kontakti

Ministarstvo poljoprivrede
Bani 110
Buzin
10010 Zagreb, Hrvatska
Tel.: +385 (0)1 4882 700
Telefax: +385 (0)1 4882 701
savjetodavna@savjetodavna.hr
www.savjetodavna.hr