Program ruralnog razvoja RH 2014. - 2020. - Popis savjetnika za izračun EVPG

ŽUPANIJA IME I PREZIME ADRESA MOBITEL E-MAIL
Bjelovarsko-bilogorska županija Darija Marković Poljana Franje Tuđmana 4, Bjelovar 091
4882-789
Darija.Markovic@savjetodavna.hr
Mihaela Čuhnil Bana Josipa Jelačića 2, Daruvar 091
4882-966
Mihaela.Cuhnil@savjetodavna.hr
Iva Majhen-Vlašiček Poljana dr. Franje Tuđmana 4, Bjelovar 091
4882-781
Iva.Majhen.Vlasicek@savjetodavna.hr
Grozdana Grubišić Popović Trg bana Jelačića 1, Grubišno Polje 091
4882-964
Grozdana.Grubisic.Popovic@savjetodavna.hr
Nikolina Perčec Milana Novačića 13, Čazma 091
4882-970
Nikolina.Percec@savjetodavna.hr
Josip Komljenović Poljana dr. Franje Tuđmana 4, Bjelovar 091
4882-782
Josip.Komljenovic@savjetodavna.hr
Ljiljana Šepak Poljana dr. Franje Tuđmana 4, Bjelovar 091
4882-786
Ljiljana.Sepak@savjetodavna.hr
Vesna Bradić Milana Novačića 13/I, Čazma 091
4882-787
Vesna.Bradic@savjetodavna.hr
Vlado Bistrović Bana Josipa Jelačića 2, Daruvar 091
4882-783
Vlado.Bistrovic@savjetodavna.hr
Jaromir Vrbicky Martina Humljana 13, Garešnica 091
4882-784
Jaromir.Vrbicky@savjetodavna.hr
Jadranka Berić Martina Humljana 13, Garešnica 091
4882-788
Jadranka.Beric@savjetodavna.hr
Ivan Uđbinac Trg bana Jelačića 1, Grubišno Polje 091
4882-963
Ivan.Udbinac@savjetodavna.hr
Brodsko-posavska županija Dario Đurđević Vinogradska cesta 155, Sl. Brod 091
4882-812
Dario.Djurdjevic@savjetodavna.hr
Jasna Kladarić Vinogradska cesta 155, Sl. Brod 091
4882-978
Jasna.Kladaric@savjetodavna.hr
Vera Novaković Vinogradska cesta 155, Sl. Brod 098
9594-972
Vera.Novakovic@savjetodavna.hr
Mato Nikolić Vinogradska cesta 155, Sl. Brod 091
4882-811
Mato.Nikolic@savjetodavna.hr
Mara Maglić Trg Svetog Križa 16, Oprisavci 098
9485-878
Mara.Maglic@savjetodavna.hr
Marijana Milušić Trg hrvatskog preporoda 1, Oriovac 099
4392-510
Marijana.Milusic@savjetodavna.hr
Antonija Lončarić Trg hrvatskog preporoda 1, Oriovac 035
430-077
Antonija.Loncaric@savjetodavna.hr
Marina Buketa Trg hrvatskog preporoda 1, Oriovac 035
430-077
Marina.Buketa@savjetodavna.hr
Vesna Alasić Kralja Petra Svačića 1, Nova Gradiška 091
4882-816
Vesna.Alasic@savjetodavna.hr
Juraj Ostoić Kralja Petra Svačića 1, Nova Gradiška 091
4882-813
Juraj.Ostoic@savjetodavna.hr
Mladen Konjević Kralja Petra Svačića 1, Nova Gradiška 091
4882-815
Mladen.Konjevic@savjetodavna.hr
Željko Kucjenić Stjepana Radića 2, Gundinci 091
4882-819
Zeljko.Kucjenic@savjetodavna.hr
Dubrovačko-neretvanska županija Milenko Buljubašić Ulica Kralja Zvonimira 22, Metković 091
4882-948
Milenko.Buljubasic@savjetodavna.hr
Ante Mijić Zrinsko Frankopanska 1, Opuzen 091
4882-954
Ante.Mijic@savjetodavna.hr
Ivana Tomac Talajić Zrinsko-Frankopanska 1 , Opuzen 091
4882-979
Ivana.Tomac.Talajic@savjetodavna.hr
Ivo Batinović Trg Kralja Tomislava 16, Ploče 091
4882-951
Ivana.Tomac.Talajic@savjetodavna.hr
Franko Marinović Obala 3 br. 19, Vela Luka 091
4882-955
Ivo.Batinovic@savjetodavna.hr
Frano Mihlinić Trg kralja Tomislava 1, Ston 091
4882-943
Frano.Mihlinic@savjetodavna.hr
Maja Ficović Trg kralja Tomislava 1, Ston 099
4392-498
Maja.Ficovic@savjetodavna.hr
Zoran Kajić M. Marojice 4, Dubrovnik 020
333-526
Zoran.Kajic@savjetodavna.hr
Grad Zagreb
Dario Padro Remetinečki gaj 14, Zagreb 091
4882-734
Dario.Padro@savjetodavna.hr
Marijan Mavračić Remetinečki gaj 14, Zagreb 091
4882-725
Marijan.Mavracic@savjetodavna.hr
Joško Bubalo Remetinečki gaj 14, Zagreb 091
4882-830
Josko.Bubalo@savjetodavna.hr
Kristijan Jelaković Savska cesta 41, Zagreb 091
4882-710
Kristijan.Jelakovic@savjetodavna.hr
Ivana Čekol Savska cesta 41, Zagreb 099
4392-507
Ivana.Kanjir@savjetodavna.hr
Istarska županija Ivanka Bervida Titov trg 11, Labin 091
4882-944
Ivanka.Bervida@savjetodavna.hr
Zdravko Miholić Ul. II istarske brigade 11, Buzet 091
4882-945
Zdravko.Miholic@savjetodavna.hr
Zrinka Krpan-Buić “Urbis” d.o.o., Sv. Teodora 2, Pula 091
4882-941
Zrinka.Krpan.Buic@savjetodavna.hr
Miran Gortan Hrvatskog narodnog preporoda 1, Pazin 091
4882-938
Miran.Gortan@savjetodavna.hr
Marina Kocijančić Bunarska ulica 3, Brtonigla 091
4882-942
Marina.Kocijancic@savjetodavna.hr
Nenad Hrelja Sv. Teodora 2, Pula 091
4882-939
Nenad.Hrelja@savjetodavna.hr
Danijela Milić Mate Vlašića 24b, Poreč 091
4882-832
Danijela.Milic@savjetodavna.hr
Karlovačka županija Bernarda Dražetić Haulikova 14, Karlovac 091
4882-762
Bernarda.Kasunic@savjetodavna.hr
Krešimir Fumić Haulikova 14, Karlovac 091
4882-763
Kresimir.Fumic@savjetodavna.hr
Nikola Gržan Haulikova 14, Karlovac 091
4882-758
Nikola.Grzan@savjetodavna.hr
Margita Budiselić-Kutle Haulikova 14, Karlovac 091
4882-761
Margita.Budiselic.Kutle@savjetodavna.hr
Aleksandar Horvatić Haulikova 14, Karlovac 098
809-154
Aleksandar.Horvatic@savjetodavna.hr
Marijana Lemić Haulikova 14, Karlovac 099
3117-721
Marijana.Lemic@savjetodavna.hr
Srećko Kostelić Bernardina Frankopana 13, Ogulin 091
4882-865
Srecko.Kostelic@savjetodavna.hr
Mirna Ceranić Bernardina Frankopana 13, Ogulin 091
4882-759
Mirna.Ceranic@savjetodavna.hr
Nikolina Štedul Kurilovac 9a, Ozalj 091
4882-740
Nikolina.Stedul@savjetodavna.hr
Ljubica Magdić Trg dr. Franje Tuđmana 9, Slunj 091
4882-765
Ljubica.Magdic@savjetodavna.hr
Koprivničko-križevačka županija Leon Golub Svilarska 6, Koprivnica 091
4882 779
Leon.Golub@savjetodavna.hr
Slavko Kopilović Ivana Zakmardija Dijankovečkog 12, Križevci 091
4882-778
Slavko.Kopilovic@savjetodavna.hr
Katarina Poljak Laušić Ivana Zakmardija Dijankovečkog 12, Križevci 091
4882-737
Katarina.Poljak.Lausic@savjetodavna.hr
Sunčica Dombaj Svilarska 6, Koprivnica 091
4882-934
Suncica.Dombaj@savjetodavna.hr
Tomislav Mesić Svilarska 6, Koprivnica 091
4882-965
Tomislav.Mesic@savjetodavna.hr
Tatjana Međimurec Svilarska 6, Koprivnica 091
4882-777
Tatjana.Medjimurec@savjetodavna.hr
Željkica Oštrkapa-Međurečan Svilarska 6, Koprivnica 091
4882-776
Zeljkica.Ostrkapa.Medjurecan@savjetodavna.hr
Dario Zagorec Ivana Zakmardija Dijankovečkog 12, Križevci 091
4882-775
Dario.Zagorec@savjetodavna.hr
Šostarec Katarina Trg sv. Jurja 5, 48350 Đurđevac 099
4903-853
Katarina.Sostarec@savjetodavna.hr
Krapinsko-zagorska županija Darko Antonina Trg hrvatske mladeži 2, Zlatar 091
4882-736
Darko.Antonina@savjetodavna.hr
Gordana Jurina Kumrovečka 6, Zabok 091
4882-818
Gordana.Jurina@savjetodavna.hr
Sanja Gregurić Kumrovečka 6, Zabok 091
4882-745
Sanja.Greguric@savjetodavna.hr
Sandra Majsec D.G. Krambergera 1, Krapina 091
4882-838
Sandra.Majsec@savjetodavna.hr
Georg Gal D.G. Krambergera 1, Krapina 091
4882-744
Georg.Gal@savjetodavna.hr
Nenad Kantoci Karla Tuškana 2, Pregrada 091
4882-743
Nenad.Kantoci@savjetodavna.hr
Dragutin Kasteljan Trg Mira 11, Klanjec 091
4882-746
Dragutin.Kasteljan@savjetodavna.hr
Dragica Tresk Penezić Trg Matije Gupca 20, Donja Stubica 091
4882-738
Dragica.Tresk.Penezic@savjetodavna.hr
Ličko-senjska županija Nada Murgić Kaniška 15, Gospić 091
4882-795
Nada.Murgic@savjetodavna.hr
Nataša Bronzović Ulica kralja Zvonimira 8, Otočac 091
4882 796
Natasa.Bronzovic@savjetodavna.hr
Božidar Nikšić Kaniška 15, Gospić 091
4882-797
Bozidar.Niksic@savjetodavna.hr
Martina Orešković Ulica kralja Zvonimira 8, Otočac 091
4882-773
Martina.Oreskovic@savjetodavna.hr
Međimurska županija Ljiljana Kocen Zrinsko-frankopanska 9/III, Čakovec 091
4882-969
Ljiljana.Kocen@savjetodavna.hr
Mirjana Bengeri Zrinsko-frankopanska 9/III, Čakovec 091
4882-958
Mirjana.Bengeri@savjetodavna.hr
Milorad Šubić Zrinsko-frankopanska 9/III, Čakovec 098
809-168
Milorad.Subic@savjetodavna.hr
Marijan Čižmešija Zrinsko-frankopanska 9/III, Čakovec 091
4882-957
Marijan.Cizmesija@savjetodavna.hr
Suzana Pajić Zrinsko-frankopanska 9/III, Čakovec 091
4882-960
Suzana.Pajic@savjetodavna.hr
Natalija Peter-Hunjadi Zrinsko-frankopanska 9/III, Čakovec 091
4882-823
Natalija.Peter.Hunjadi@savjetodavna.hr
Valerija Čižmak Zrinsko-frankopanska 9/III, Čakovec 091
4882-959
Valerija.Cizmak@savjetodavna.hr
Osječko-baranjska županija Damir Babić Kralja Tomislava 11, Đakovo 091
4882-851
Damir.Babic@savjetodavna.hr
Emilija Cimerman Trg dr. Franje Tuđmana 7, Našice 091
4882-921
Emilija.Cimerman@savjetodavna.hr
Katica Maras Kralja Tomislava 11, Đakovo 091
4882-849
Katica.Maras@savjetodavna.hr
Ruža Skenderović Kralja Tomislava 53a, Beli Manastir 091
4882-854
Ruza.Skenderovic@savjetodavna.hr
Snježana Numanović Vinkovačka 63c, Osijek 091
4882-850
Snjezana.Numanovic@savjetodavna.hr
Ivana Jurišić Vinkovačka 63 c, Osijek 091
4882-928
Ivana.Jurisic@savjetodavna.hr
Juraj Klarić Vinkovačka 63 c, Osijek 091
4882-845
Juraj.Klaric@savjetodavna.hr
Boris Župan Vinkovačka 63 c, Osijek 091
4882-846
Boris.Zupan@savjetodavna.hr
Tomislav Koturić Vinkovačka 63 c, Osijek 091
4882-842
Tomislav.Koturic@savjetodavna.hr
Judita Gerber Kralja Tomislava 53a, Beli Manastir 091
4882-852
Judita.Gerber@savjetodavna.hr
Ivica Lovrinčević Kralja Tomislava 136, Bizovac 091
4882-847
Ivica.Lovrincevic@savjetodavna.hr
Maja Međurečan Vukovarska 1, Donji Miholjac 099
4480-381
Maja.Medjurecan@savjetodavna.hr
Vesna Petrov Matije Gupca 32, Valpovo 091
4882-848
Vesna.Petrov@savjetodavna.hr
Požeško-slavonska županija Snježana Pešut-Pilon Školska 3, Kaptol 091
4882-826
Snjezana.Pesut-Pilon@savjetodavna.hr
Tomislav Mikel Školska 3, Kaptol 091
4882-824
Tomislav.Mikel@savjetodavna.hr
Tomislav Pojer Cehovska 8/1, Požega 091
4882-974
Tomislav.Pojer@savjetodavna.hr
Đurđica Kšenek Školska 3, Kaptol 091
4882-822
Djurdjica.Ksenek@savjetodavna.hr
Goran Josipović Školska 3, Kaptol 091
4882-754
Goran.Josipovic@savjetodavna.hr
Tomislav Božićević Školska 3, Kaptol 091
4882-820
Tomislav.Bozicevic@savjetodavna.hr
Vera Jandrić Trg bana Josipa Jelačića 18, Pakrac 091
4882-827
Vera.Jandric@savjetodavna.hr
Željko Klaić Trg bana Josipa Jelačića 18, Pakrac 091
4882-829
Zeljko.Klaic@savjetodavna.hr
Ivan Han Cehovska 8/1, Požega 091
4882-821
Ivan.Han@savjetodavna.hr
Ivica Prpić Cehovska 8/1, Požega 091
4882-825
Ivica.Prpic@savjetodavna.hr
Primorsko-goranska županija Predrag Janeš Narodnog oslobođenja 2, Čabar 091
4882-793
Predrag.Janes@savjetodavna.hr
Karmen Karlić Trg Hrvatskih branitelja 1, PP 40, 51219 Čavle 091
4882-790
Karmen.Karlic@savjetodavna.hr
Žarko Mulc Trg 138. brigade HV broj 4, Delnice 091
4882-791
Zarko.Mulc@savjetodavna.hr
Željko Peran Trg Municipium Arba 2, Rab 091
4882-792
Zeljko.Peran@savjetodavna.hr
Sisačko-moslavačka županija Igor Petrović Trg bana J. Jelačića 2, Glina 091
4882-840
Igor.Petrovic@savjetodavna.hr
Mirta Križanić-Božurić Galdovačka 1, Sisak 091
4882-752
Mirta.Krizanic@savjetodavna.hr
Vlatka Grgić Trg hrvatskih branitelja 3, Lipovljani 091
4882-751
Vlatka.Grgic@savjetodavna.hr
Višnja Krapljan Ivana Gundulića 2, Petrinja 091
4882-760
Visnja.Krapljan@savjetodavna.hr
Andrea Čosić Ivana Gundulića 2, Petrinja 091
4882-739
Andrea.Cosic@savjetodavna.hr
Suzana Slovic Kneza Ljudevita Posavskog 27, Kutina 091
4882-755
Suzana.Slovic@savjetodavna.hr
Marijan Matokanović Galdovačka 1, Sisak 091
4882-747
Marijan.Matokanovic@savjetodavna.hr
Marija Petir Galdovačka 1, Sisak 091
4882-748
Marija.Petir@savjetodavna.hr
Ivan Jukić Galdovačka 1, Sisak 091
4882-749
Ivan.Jukic@savjetodavna.hr
Mijo Žugaj Kralja Tomislava 3, Sunja 091
4882-756
Mijo.Zugaj@savjetodavna.hr
Josipa Miličić Kralja Tomislava 3, Sunja 099
4903-857
Josipa.Milicic@savjetodavna.hr
Dalibor Jugović Trg Dr. sc. Franje Tuđmana 2, Novska 091
4882-757
Dalibor.Jugovic@savjetodavna.hr
Splitsko-dalmatinska županija Bernard Bokšić Marineta 15, Makarska 091
4882-931
Bernard.Boksic@savjetodavna.hr
Lea Puharić-Visković Marineta 15, Makarska 091
4882-932
Lea.Puharic.Viskovic@savjetodavna.hr
Božena Beljan Obala Kralja Zvonimira 16, Trogir 091
4882-936
Bozena.Beljan@savjetodavna.hr
Milan Jakovčić Mladena Vodanovića 27, Supetar 091
4882-937
Milan.Jakovcic@savjetodavna.hr
Danica Tadin Braće Radić 1, Kaštel Sućurac 098
809-150
Danica.Tadin@savjetodavna.hr
Silvija Marušić Braće Radić 1, Kaštel Sućurac 091
4882-986
Silvija.Marusic@savjetodavna.hr
Tihana Šundov Solinska 84, Split 091
4882-950
Tihana.Sundov@savjetodavna.hr
Mirjana Perica Vukovarska 1, Split 091
4882 929
Mirjana.Perica@savjetodavna.hr
Jurica Fadić Stara Issa 1, Vis 091
4882-968
Jurica.Fadic@savjetodavna.hr
Zvonko Balta Stjepana Gunjače 12, Sinj 091
4882-933
Zvonko.Balta@savjetodavna.hr
Ivana Župić Stjepana Gunjače 12, Sinj 091
5264-860
Ivana.Zupic@savjetodavna.hr
Dražan Rakušić Tina Ujevića 8, Vrgorac 091
5025-230
Drazan.Rakusic@savjetodavna.hr
Žarko Kovačić Trg kralja Tomislava 5, Omiš 091
5408-421
Zarko.Kovacic@savjetodavna.hr
Ferdinand Puljić Ulica kralja Tomislava 3, Imotski 091
4882-935
Ferdinand.Puljic@savjetodavna.hr
Ankica Rogošić Kralja Zvonimira kod br. 71, Solin 091
4882-930
Ankica.Rogosic@savjetodavna.hr
Stanislav Štambuk Zbora narodne garde 9, Stari Grad 098
9594-971
Stanislav.Stambuk@savjetodavna.hr
Šibensko-kninska županija Boris Perić Trg Franje Tuđmana 2, Knin 091
4882-858
Boris.Peric@savjetodavna.hr
Dubravka Kaić Trg Franje Tuđmana 2, Knin 091
4882-859
Dubravka.Kaic@savjetodavna.hr
Izabella Buzaši Matije Gupca 66a, Šibenik 091
4882-798
Izabella.Buzasi@savjetodavna.hr
Marko Dobrić Matije Gupca 66a, Šibenik 091
4882-731
Marko.Dobric@savjetodavna.hr
Gordana Kožarić-Silov Matije Gupca 66a, Šibenik 091
4882-857
Gordana.Kozaric-Silov@savjetodavna.hr
Jelena Brkić Terzanović Matije Gupca 66a, Šibenik 099
4903-855
Jelena.Brkic.Terzanovic@savjetodavna.hr
Marijo Tomić Trg Kralja Tomislava 4, Drniš 091
4882-860
Marijo.Tomic@savjetodavna.hr
Ivica Kosor Trg Kralja Tomislava 4, Drniš 091
4882-861
Ivica.Kosor@savjetodavna.hr
Varaždinska županija
Valerija Pokos Matije Gupca 6, Ludbreg 091
4882-767
Valerija.Pokos@savjetodavna.hr
Zita Ciler Matije Gupca 6, Ludbreg 091
4882-972
Zita.Ciler@savjetodavna.hr
Mara Bogović Anina 11, Varaždin 091
4882-768
Mara.Bogovic@savjetodavna.hr
Jurica Bengeri Anina 11, Varaždin 091
4882-771
Jurica.Bengeri@savjetodavna.hr
Miroslav Matovinović Anina 11, Varaždin 091
4882-770
Miroslav.Matovinovic@savjetodavna.hr
Davor Brečak Anina 11, Varaždin 091
4882-772
Davor.Brecak@savjetodavna.hr
Andreja Vukalović Pofuk Anina 11, Varaždin 091
4882-769
Andreja.Vukalovic.Pofuk@savjetodavna.hr
Petra Pozder Trg Sv. Vida 9, Vidovec 042
209-134
Petra.Pozder@savjetodavna.hr
Virovitičko-podravska županija Ana-Marija Čajkulić Ivana Gorana Kovačića 13, Virovitica 091
4882-961
Ana.Marija.Cajkulic@savjetodavna.hr
Željko Ferenc Ivana Gorana Kovačića 13, Virovitica 091
4882-977
Zeljko.Ferenc@savjetodavna.hr
Ljubica Kravarščan Ivana Gorana Kovačića 13, Virovitica 091
4882-804
Ljubica.Kravarscan@savjetodavna.hr
Siniša Hrgović Ivana Gorana Kovačića 13, Virovitica 091
4882-805
Sinisa.Hrgovic@savjetodavna.hr
Ljubomir Duvnjak Trg Sv. Terezije 10, Suhopolje 091
4882-806
Ljubomir.Duvnjak@savjetodavna.hr
Tihana Bišćan Trg Sv. Josipa 10, Slatina 091
4882-809
Tihana.Biscan@savjetodavna.hr
Mirjana Rastija Novak Trg Sv. Josipa 10, Slatina 091
4882-808
Mirjana.Rastija@savjetodavna.hr
Blaženka Mozer Franje Gavrančića 6, Orahovica 091
4882-807
Blazenka.Mozer@savjetodavna.hr
Marijan Lincmajer Trg kralja Tomislava 4, Pitomača 091
4882-801
Marijan.Lincmajer@savjetodavna.hr
Ivan Ključec Vinogradska 4, Špišić Bukovica 091
4882-802
Ivan.Kljucec@savjetodavna.hr
Vukovarsko-srijemska županija Anica Pavičić Velika Cerna 10, Cerna 091
4882-925
Anica.Pavicic@savjetodavna.hr
Katica Juzbašić J.J.Strossmayera 18/II, Županja 091
4882-866
Katica.Juzbasic@savjetodavna.hr
Tatjana Oršolić J.J.Strossmayera 18/II, Županja 091
4882-864
Tatjana.Orsolic@savjetodavna.hr
Gordan Sučić Tina Ujevića 4, Vukovar 091
4882-923
Gordan.Sucic@savjetodavna.hr
Aleksandar Knapček Tina Ujevića 4, Vukovar 099
4903-854
Aleksandar.Knapcek@savjetodavna.hr
Božica Dolić Trg žrtava Domovinskog rata 4/II, Ilok 091
4882-922
Bozica.Dolic@savjetodavna.hr
Nada Matić Vladimira Nazora 8, Drenovci 091
4882-869
Nada.Matic@savjetodavna.hr
Ružica Kovačević Matije Gupca 2, Stari Mikanovci 091
4882-924
Ruzica.Kovacevic@savjetodavna.hr
Mira Živković Trg Josipa Runjanina 1, Vinkovci 091
4882-920
Mira.Zivkovic@savjetodavna.hr
Đuro Cerovčec Trg kralja Tomislava 6, Nijemci 091
4882-927
Djuro.Cerovcec@savjetodavna.hr
Ljiljana Bačvanski Vladimira Nazora 1/1, Otok 091
4882-926
Ljiljana.Bacvanski@savjetodavna.hr
Zadarska županija Hrvoje Klarić Mažuranićeva 30/I, Zadar 091
4882-833
Hrvoje.Klaric@savjetodavna.hr
Gordana Dragun Mažuranićeva 30/I, Zadar 091
4882-831
Gordana.Dragun@savjetodavna.hr
Lav Bavčević Mažuranićeva 30/I, Zadar 091
4882-721
Lav.Bavcevic@savjetodavna.hr
Ivan Šimičević Mažuranićeva 30/I, Zadar 091
4882-837
Ivan.Simicevic@savjetodavna.hr
Zvonimir Vlatković Mažuranićeva 30/I, Zadar 091
4882-835
Zvonimir.Vlatkovic@savjetodavna.hr
Mirjana Dijan Šetalište kneza Branimira 2, Biograd n/m 099
4392-511
Mirjana.Dijan@savjetodavna.hr
Žarko Lovrinov Šetalište kneza Branimira 2, Biograd n/m 091
4882-834
Zarko.Lovrinov@savjetodavna.hr
Ivan Grgas Ante Starčevića 2a, Benkovac 023
681-110
Ivan.Grgas@savjetodavna.hr
Zagrebačka županija Dalibor Zima Trg kralja Tomislava 40, Velika Gorica 091
4882-975
Dalibor.Zima@savjetodavna.hr
Anđelka Pejaković Stara cesta 14, Vukovina, Velika Gorica 091
4882-728
Andelka.Pejakovic@savjetodavna.hr
Marija Prnjak Stara cesta 14, Vukovina, Velika Gorica 091
4882-750
Marija.Prnjak@savjetodavna.hr
Manuel Čičko Kumrovečka 109, Donja Pušća 091
4882-962
Manuel.Cicko@savjetodavna.hr
Robert Črep Marijana Stilinovića 17, Sv. Nedjelja 091
4882-732
Robert.Crep@savjetodavna.hr
Zlatko Tomljanović Marijana Stilinovića 17, Sv. Nedjelja 091
4882-983
Zlatko.Tomljanovic@savjetodavna.hr
Tatjana Radiković Križevačka 4 (Obrtnički dom), Vrbovec 091
4882-729
Tatjana.Radikovic@savjetodavna.hr
Damir Pejaković Križevačka 4 (Obrtnički dom), Vrbovec 091
4882-727
Damir.Pejakovic@savjetodavna.hr
Zvonimir Vukov Osječka 2, Dugo Selo 091
4882-733
Zvonimir.Vukov@savjetodavna.hr
Nenad Đura Školska 22, Kloštar Ivanić 091
4882-735
Nenad.Djura@savjetodavna.hr
Vlasta Rubeša Vili Trg kardinala A. Stepinca 1, Sveti Ivan Zelina 091
5129-734
Vlasta.Rubesa@savjetodavna.hr
Nataša Puhelek-Puština Ulica dr. Franje Tuđmana 47/II, Jastrebarsko 091
4882-956
Natasa.Puhelek@savjetodavna.hr

Na usluzi poljoprivredi, ribarstvu i šumarstvu

Kontakti

Savjetodavna služba
Savska cesta 41
(PT Zagrepčanka - Anex)
10000 Zagreb, Hrvatska
Tel.: +385 (0)1 4882 700
Telefax: +385 (0)1 4882 701
savjetodavna@savjetodavna.hr
www.savjetodavna.hr