ADRESAR - Zagrebačka županija


mr. sc. Vlasta Rubeša-Vili

pročelnica Podružnice
Trg kardinala A. Stepinca 1, 10380 Sveti Ivan Zelina
Zagrebačka
TEL: 01/2011-808
FAX: 01/2011-808
MOBITEL: 091/5129-734
E-MAIL: Vlasta.Rubesa@savjetodavna.hr


Bernard Jakopec, dipl. ing. šum.

viši stručni savjetnik za šume šumoposjednika
Trg kralja Tomislava 40, 10410 Velika Gorica
Zagrebačka
TEL: 01/6221-138
FAX: 01/6227-748
MOBITEL: 099/2174227
E-MAIL: Bernard.Jakopec@savjetodavna.hr


Damir Pejaković, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (stočarstvo)
Križevačka 4 (Obrtnički dom), 10340 Vrbovec
Zagrebačka
TEL: 01/2792-569
FAX: 01/2792-569
MOBITEL: 091/4882-727
E-MAIL: Damir.Pejakovic@savjetodavna.hr


Ana Posedi, dipl. ing. agr.

viša stručna savjetnica (hortikultura)
Marijana Stilinovića 17, 10431 Sveta Nedelja
Zagrebačka
TEL: 01/3372-589
FAX: 01/3327-208
E-MAIL: Ana.Posedi@savjetodavna.hr


Zlatko Tomljanović, dr. med. vet.

viši stručni savjetnik (stočarstvo)
Marijana Stilinovića 17, 10431 Sveta Nedelja
Zagrebačka
TEL: 01 3372 589
FAX: 01 3327 208
MOBITEL: 091 4882 983
E-MAIL: zlatko.tomljanovic@savjetodavna.hr


mr. sc. Zvonimir Vukov

viši stručni savjetnik (hortikultura)
Osječka 2, 10370 Dugo Selo
Zagrebačka
TEL: 01/2752-236
FAX:
MOBITEL: 091/4882-733
E-MAIL: Zvonimir.Vukov@savjetodavna.hr


Nenad Đura, dipl. ing. agr.

viši stručni savjetnik (ratarstvo)
Općina Kloštar-Ivanić, Školska 22, 10310 Kloštar Ivanić
Zagrebačka
TEL: 01/2892-454
FAX: 01/2892-450
MOBITEL: 091/4882-735
E-MAIL: Nenad.Djura@savjetodavna.hr


Ratko Branković, mag. ing. agr.

stručni savjetnik za šume šumoposjednika
Križevačka 4 (Obrtnički dom), 10340 Vrbovec
Zagrebačka
TEL: 01/2792-602
FAX: 01/2792-569
MOBITEL: 098/516-332
E-MAIL: Ratko.Brankovic@savjetodavna.hr


mr. sc. Katarina Poljak Laušić

stručna savjetnica (hortikultura)
Trg kardinala A. Stepinca 1, 10380 Sveti Ivan Zelina
Zagrebačka
TEL: 01/2011-808
FAX: 01/2011-808
MOBITEL: 091/4882-737
E-MAIL: Katarina.Poljak.Lausic@savjetodavna.hr


Marija Prnjak, dipl. ing. agr.

stručna savjetnca (zaštita bilja)
Stara cesta 14, Vukovina, 10410 Velika Gorica
Zagrebačka
TEL: 01/6313-028
FAX: 01/6313-032
MOBITEL: 091/4882-750
E-MAIL: Marija.Prnjak@savjetodavna.hr


Dalibor Zima, dipl. ing. agr.

stručni savjetnik (stočarstvo)
Trg kralja Tomislava 40, 10410 Velika Gorica
Zagrebačka
TEL: 01 6221 138
FAX: 01 6227 747
MOBITEL: 091 4882 975
E-MAIL: Dalibor.Zima@savjetodavna.hr


Manuel Čičko, dipl. ing. agr.

stručni savjetnik (stočarstvo)
Kumrovečka 109, 10294 Donja Pušća
Zagrebačka
TEL: 01/3356 925
FAX: 01/3310 341
MOBITEL: 091/4882-962
E-MAIL: Manuel.Cicko@savjetodavna.hr


Božidar Hrvoj, mag. ing. šum.

stručni suradnik za šume šumoposjednika
Ulica dr. Franje Tuđmana 47/II, 10450 Jastrebarsko
Zagrebačka
TEL: 01/6646-878
FAX: 01/6270-632
MOBITEL: 099/4903-856
E-MAIL: Bozidar.Hrvoj@savjetodavna.hr


Dunja Prvčić, mag. ing. agr.

stručna suradnica (zaštita bilja)
Stara cesta 14, Vukovina, 10410 Velika Gorica
Zagrebačka
TEL: 01/6313-028
FAX: 01/6313-032
E-MAIL: Dunja.Prvcic@savjetodavna.hr



Na usluzi poljoprivredi, ribarstvu i šumarstvu

Kontakti

Hrvatska poljoprivredno-šumarska savjetodavna služba
Savska cesta 41
(PT Zagrepčanka - Anex)
10000 Zagreb, Hrvatska
Tel.: +385 (0)1 4882 700
Telefax: +385 (0)1 4882 701
savjetodavna@savjetodavna.hr
www.savjetodavna.hr