ADRESAR - Splitsko-dalmatinska županija

Božena Beljan, dipl. ing. agr.

Obala Kralja Zvonimira 16, Trogir
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/885-916
FAX: 021/885-916
MOBITEL: 091/4882-936
E-MAIL: Bozena.Beljan@savjetodavna.hr

Tomislav Dilber, mag. ing. silv.

Hrvatske šume, Kralja Zvonimira 35, Split
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/609-018
FAX: 021/609-018
MOBITEL: 099/2298807
E-MAIL: Tomislav.Dilber@savjetodavna.hr

Mirjana Perica, dipl. ing. agr.

Ured državne uprave, Služba za gospodarstvo, Vukovarska 1, Split
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/343-869
FAX: 021/343-869
MOBITEL: 091/4882 929
E-MAIL: Mirjana.Perica@savjetodavna.hr

Lea Puharić-Visković, dipl. ing. agr.

Marineta 15, Makarska
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/613-023
FAX: 021/613-023
MOBITEL: 091/4882-932
E-MAIL: Lea.Puharic.Viskovic@savjetodavna.hr

Ferdinand Puljić, dipl. ing. agr.

Ulica kralja Tomislava 3, Imotski
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/843-515
FAX: 021/843-515
MOBITEL: 091/4882-935
E-MAIL: Ferdinand.Puljic@savjetodavna.hr

Dražan Rakušić, dipl. ing. agr.

Tina Ujevića 8, Vrgorac
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/674-366
FAX: 021/674-366
MOBITEL: 091/5025-230
E-MAIL: Drazan.Rakusic@savjetodavna.hr

mr. sc. Stanislav Štambuk

Zbora narodne garde 9, Starigrad
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/766-217
FAX: 021/766-217
MOBITEL: 098/9594-971
E-MAIL: Stanislav.Stambuk@savjetodavna.hr

Jurica Fadić, dipl. ing. agr.

Stara Issa 1, Vis
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/711-673
FAX: 021/711-673
MOBITEL: 091 4882 968
E-MAIL: Jurica.Fadic@savjetodavna.hr

Ksenija Franulović, dipl. ing. šum.

Hrvatske šume, Kralja Zvonimira 35, Split
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/609-018
FAX: 021/609-018
MOBITEL: 099/210-9501
E-MAIL: Ksenija.Franulovic@savjetodavna.hr

Milan Jakovčić, dipl. ing. agr.

Mladena Vodanovića 27, Supetar
Splitsko-dalmatinska
TEL: 021/455-426
FAX: 021/455-426
MOBITEL: 091/4882-937
E-MAIL: milan.jakovcic@savjetodavna.hr


Na usluzi poljoprivredi, ribarstvu i šumarstvu

Kontakti

Savjetodavna služba
Savska cesta 41
(PT Zagrepčanka - Anex)
10000 Zagreb, Hrvatska
Tel.: +385 (0)1 4882 700
Telefax: +385 (0)1 4882 701
savjetodavna@savjetodavna.hr
www.savjetodavna.hr