Popis predavača i teme predavanja

POLJOPRIVREDNA SAVJETODAVNA SLUŽBA
(ime i prezime djelatnika, mjesto rada, kontakti)

NASLOV PREDAVANJA
ZA UČENIKE

 

 

PODRUČNI URED SJEVEROZAPADNE HRVATSKE

 

Višnja Šimunović, Zagreb
091 4882 713
visnja.simunovic@savjetodavna.hr

Leon Golub, Koprivnica
091 4882 779
leon.golub@savjetodavna.hr

 1. Vrste voća koje uzgajamo u Hrvatskoj

Tanja Lasić Jašarović, Križevci
091 4882 740
tanja.lasic@savjetodavna.hr

2. Voće, povrće i zdravlje

Georg Gal, Krapina
091 4882 744
georg.gal@savjetodavna.hr

Mirna Ceranić-Sertić, Ogulin
091 4882 759
Mirna.Ceranic-Sertic@savjetodavna.hr

3. Upoznajmo korisne i štetne kukce u voćnjaku

Nenad Kantoci, Pregrada
091 4882 743
nenad.kantoci@savjetodavna.hr

Leon Golub, Koprivnica
091 4882 779
leon.golub@savjetodavna.hr

Tatjana Radiković, Vrbovec
091 4882 729
Tatjana.Radikovic@savjetodavna.hr

Aleksandar Horvatić, Karlovac
098 809 154
Aleksandar.Horvatic@savjetodavna.hr

Ljubica Magdić, Slunj
091 4882 765
Ljubica.Magdic@savjetodavna.hr

Davor Brečak, Varaždin
091 4882 772
Davor.Brecak@savjetodavna.hr

4. Kakvu jabuku volimo jesti?

Marijan Mavračić, Grad Zagreb
091 4882 725
marijan.mavracic@savjetodavna.hr

Vlasta Rubeša Vili, Sv. Ivan Zelina
 091 5129 734
vlasta.rubesa@savjetodavna.hr

Nataša Puhelek Puština, Jastrebarsko
091 4882 956
natasa.puhelek@savjetodavna.hr

Anđela Hodalić, Đurđevac
098 1711 422
andjela.hodalic@savjetodavna.hr

Tanja Lasić Jašarović, Križevci
091 4882 740
tanja.lasic@savjetodavna.hr

Aleksandar Horvatić, Karlovac
098 809 154
Aleksandar.Horvatic@savjetodavna.hr

Ljubica Magdić, Slunj
091 4882 765
Ljubica.Magdic@savjetodavna.hr

5. Posadimo voćku

Georg Gal, Krapina
091 4882 744
georg.gal@savjetodavna.hr

6. Proizvodnja jabučnog soka

Marijan Mavračić, Grad Zagreb
091/4882 725
marijan.mavracic@savjetodavna.hr

Leon Golub, Koprivnica
091 4882 779
leon.golub@savjetodavna.hr

7. Različite sorte jabuka

Marijan Mavračić, Grad Zagreb
091/4882 725
marijan.mavracic@savjetodavna.hr

Višnja Šimunović, Zagreb
091 4882 713
visnja.simunovic@savjetodavna.hr

8. Sorte jagoda u Hrvatskoj

Željkica Oštrkapa Međurečan, Koprivnica
091 4882 776
zeljkica.ostrkapa.medjurecan@savjetodavna.hr

Milorad Šubić, Čakovec
098 809 168
Milorad.Subic@savjetodavna.hr

Mirna Ceranić-Sertić, Ogulin
091 4882 759
Mirna.Ceranic-Sertic@savjetodavna.hr

9. Zašto i voćke mogu biti bolesne?

Vlasta Rubeša Vili, Sv. Ivan Zelina
091 5129 734
vlasta.rubesa@savjetodavna.hr

Anđela Hodalić, Đurđevac
098 1711 422
andjela.hodalic@savjetodavna.hr

10. Upoznajmo voćnjak

Jelena Stipetić, Vidovec
091 4882 971
jelena.stipetic@savjetodavna.hr

11. Koje vrste povrća rastu u našem vrtu?

Milorad Šubić, Čakovec
098 809 168
Milorad.Subic@savjetodavna.hr

12. Što je integrirana i ekološka proizvodnja povrća ?

Milorad Šubić, Čakovec
098 809 168
Milorad.Subic@savjetodavna.hr

13. Stare sorte jabuka

Milorad Šubić, Čakovec
098 809 168
Milorad.Subic@savjetodavna.hr

14. Tradicionalno i suvremeno voćarstvo

 

 

PODRUČNI URED SREDIŠNJE I ISTOČNE HRVATSKE

 

Ljiljana Šepak, Bjelovar
091 4882 786
ljiljana.sepak@savjetodavna.hr

Blaženka Mozer, Orahovica
091 4882 807
blazenka.mozer@savjetodavna.hr

Tomislav Božičević, Kaptol
091 4882 820
Tomislav.Bozicevic@savjetodavna.hr

Marija Petir, Sisak
091 4882 748
Marija.Petir@savjetodavna.hr

1. Vrste voća koje uzgajamo u Hrvatskoj

 

Grozdana Grubišić Popović, Grubišno Polje
091 4882 964
grozdana.grubisic.popovic@savjetodavna.hr

Blaženka Mozer, Orahovica
091 4882 807
blazenka.mozer@savjetodavna.hr

Nikolina Perčec, Čazma
091 4882 970
Nikolina.Percec@savjetodavna.hr

Jadranka Berić, Garešnica
091 4882 788
Jadranka.Beric@savjetodavna.hr

Marina Kalistović, Drenovci
091 4882 843
marina.kalistovic@savjetodavna.hr

2. Voće, povrće i zdravlje

Vesna Bradić, Čazma
091 4882 787
vesna.bradic@savjetodavna.hr

Mira Živković, Vinkovci
091 4882 920
mira.zivkovic@savjetodavna.hr

Marijana Milušić, Oriovac
091 4882 813
marijana.milisic@savjetodavna.hr

Tomislav Božičević, Kaptol
091 4882 820
Tomislav.Bozicevic@savjetodavna.hr

3. Upoznajmo korisne i štetne kukce u voćnjaku

Grozdana Grubišić Popović, Grubišno Polje
091 4882 964
grozdana.grubisic.popovic@savjetodavna.hr

Goran Josipović, Kaptol
091 4882 754
goran.josipovic@savjetodavna.hr

Tomislav Božičević, Kaptol
091 4882 820
Tomislav.Bozicevic@savjetodavna.hr

4. Kakvu jabuku volimo jesti?

Blaženka Mozer, Orahovica
091 4882 807
blazenka.mozer@savjetodavna.hr

Vera Novaković, Slavonski Brod
098 9594 972
vera.novakovic@savjetodavna.hr

5. Posadimo voćku

Ruža Skenderović, Beli Manastir
091 4882 854
ruza.skenderovic@savjetodavna.hr

6. Proizvodnja jabučnog soka

Ljiljana Bačvanski, Otok
091 4882 926
ljiljana.bacvanski@savjetodavna.hr

7. Različite sorte jabuka

Marija Milašin Marinić, Oriovac
091 4882 856
marija.milasin@savjetodavna.hr

8. Sorte jagoda u Hrvatskoj

Vesna Bradić, Čazma
091 4882 787
vesna.bradic@savjetodavna.hr

Mira Živković, Vinkovci
091 4882 920
mira.zivkovic@savjetodavna.hr

Marijana Milušić, Oriovac
091 4882 813
marijana.milisic@savjetodavna.hr

9. Zašto i voćke mogu biti bolesne?

Snježana Numanović, Osijek
091 4882 850
snjezana.numanovic@savjetodavna.hr

10. Upoznajmo voćnjak

Tihana Bišćan, Slatina
091 4882 809
tihana.biscan@savjetodavna.hr

Mirjana Rastija Novak, Slatina
091 4882 808
mirjana.rastija@savjetodavna.hr

Judita Gerber, Beli Manastir
091 4882 852
judita.gerber@savjetodavna.hr

Marina Kalistović, Drenovci
091 4882843
marina.kasitovic@savjetodavna.hr

Mara Maglić, Oprisavci
091098 9485 878
mara.mglic@savjetodavna.hr

11. Koje vrste povrća rastu u našem vrtu?

Tomislav Božičević, Kaptol
091 4882 820
Tomislav.Bozicevic@savjetodavna.hr

12. Voćnjak s gifovima

 

 

PODRUČNI URED JADRANSKE HRVATSKE

 

Zdravko Miholić, Buzet
091 4882 945
zdravko.miholic@savjetodavna.hr

Zvonimir Vlatković, Zadar
091 4882 835
zvonimir.vlatković@savjetodavna.hr

Ivo Batinović, Ploče
091 4882 951
ivo.batinovic@savjetodavna.hr

1. Vrste voća koje uzgajamo u Hrvatskoj

 

Željko Peran, Rab
091 4882 792
zeljko.peran@savjetodavna.hr

Nikolina Paleka, Zadar
091 4882 984
nikolina.paleka@savjetodavna.hr

Milan Jakovćić, Brač
091 4882 937
milan.jakovcic@savjetodavna.hr

Marijo Car, Dubrovnik
091 4882 947
marijo.car@savjetodavna.hr

2. Voće, povrće i zdravlje

Karmen Karlić, Rijeka
091 4882 790
karmen.karlic@savjetodavna.hr

Ivanka Bervida, Labin
091 4882 944
ivanka.bervida@savjetodavna.hr

Žarko Kovačić, Omiš
091 5408 421
zarko.kovacic@savjetodavna.hr

3. Upoznajmo korisne i štetne kukce u voćnjaku

Nada Murgić, Gospić
0914882 795
nada.murgic@savjetodavna.hr

Branko Franković, Labin
091 4882 943
branko.frankovic@savjetodavna.hr

Marijo Tomić, Drniš
091 4882 860
marijo.tomić@savjetodavna.hr

Mirjana Perica, Split
091 4882 929
mailto:mirjana.%20perica@savjetodavna.hr

Ferdinand Puljić, Imotski
091 4882 935
ferdinand.puljic@savjetodavna.hr

Marijo Car, Dubrovnik
091 4882 947
marijo.car@savjetodavna.hr

4. Posadimo voćku

Dražan Rakušić, Vrgorac
091 5025 230
drazan.rakusic@savjetodavna.hr

5. Sorte jagoda u Hrvatskoj

Martina Orešković, Otočac
091 4882 773
martina.orešković@savjetodavna.hr

Gordana Kožarić Silov, Šibenik
091 4882 857
gordana.kozaric-silov@savjetodavna.hr

Ivana Tomac Talajić, Opuzen
091 4882 979
Ivana.tomac.talajic@savjetodavna-hr

Ivana Župić, Sinj
091 5264 860
ivana.zupic@savjetodavna.hr

6. Zašto i voćke mogu biti bolesne?

Gordana Dragun, Zadar
091 4882 831
gordana.dragun@savjetodavna.hr

Ferdinand Puljić, Imotski
091 4882 935
ferdinand.puljic@savjetodavna.hr

7. Upoznajmo voćku / Upoznajmo voćnjak

Marijo Tomić, Drniš
091 4882 860
marijo.tomić@savjetodavna.hr

Milan Jakovćić, Brač
091 4882 937
milan.jakovcic@savjetodavna.hr

Ante Mijić, Opuzen
0914882 954
ante.mijic@savjetodavna.hr

8. Koje vrste povrća rastu u našem vrtu?

Antun Kotlar, Dubrovnik
091 4882 946
Antun.Kotlar@savjetodavna.hr

9. Integrirana proizvodnja povrća

Antun Kotlar, Dubrovnik
091 4882 946
Antun.Kotlar@savjetodavna.hr

10. Ekološka poljoprivreda

 

 

SVE REGIJE

Predavanja za nastavnike i roditelje

SPECIJALISTI  HORTIKULTURE, ZAŠTITE BILJA I OSTALI

INTEGRIRANA PROIZVODNJA VOĆA I POVRĆA

EKOLOŠKA PROIZVODNJA VOĆA I POVRĆA

SPECIJALISTI  HORTIKULTURE I OSTALI

VRSTE VOĆA U NAŠOJ OKOLICI