Čet, 23. listopada 2014. english
Početna stranica

Adresar poljoprivrednih savjetnika Splitsko-dalmatinska županija
Danica Tadin, dipl. ing. agr. - rukovoditeljica Podružnice
Braće Radić 1, Kaštel Sućurac
Tel: 021/225-801
Fax: 021/225-801
Mob: 098/809-150
E-mail: Danica.Tadin@savjetodavna.hr

Božena Beljan, dipl. ing. agr. - viša stručna savjetnica (hortikultura)
Obala Kralja Zvonimira 16, Trogir
Tel: 021/885-916
Fax: 021/885-916
Mob: 091/4882-936
E-mail: Bozena.Beljan@savjetodavna.hr

Bernard Bokšić, dipl. ing. agr. - viši stručni savjetnik (hortikultura)
Marineta 15, Makarska
Tel: 021/613-023
Fax: 021/613-023
Mob: 091/4882-931
E-mail: Bernard.Boksic@savjetodavna.hr

Tomislav Dilber, dipl. ing. šum. - viši stručni savjetnik za šume šumoposjednika
Hrvatske šume, Kralja Zvonimira 35, Split
Mob: 099/2298807
E-mail: Tomislav.Dilber@savjetodavna.hr

Žarko Kovačić, dipl. ing. agr. - viši stručni savjetnik (hortikultura)
Trg kralja Tomislava 1, Omiš
Tel: 021/862-553
Fax: 021/862-553
Mob: 091/5408-421
E-mail: Zarko.Kovacic@savjetodavna.hr

Mirjana Perica, dipl. ing. agr. - viša stručna savjetnica (ekološka poljoprivreda)
Ured državne uprave, Služba za gospodarstvo, Vukovarska 1, Split
Tel: 021/343-869
Fax: 021/343-869
Mob: 091/4882 929
E-mail: Mirjana.Perica@savjetodavna.hr

Lea Puharić-Visković, dipl. ing. agr. - viša stručna savjetnica (hortikultura)
Marineta 15, Makarska
Tel: 021/613-023
Fax: 021/613-023
Mob: 091/4882-932
E-mail: Lea.Puharic.Viskovic@savjetodavna.hr

Ferdinand Puljić, dipl. ing. agr. - viši stručni savjetnik (hortikultura)
Ulica kralja Tomislava 3, Imotski
Tel: 021/843-515
Mob: 091/4882-935
E-mail: Ferdinand.Puljic@savjetodavna.hr

Dražan Rakušić, dipl. ing. agr. - viši stručni savjetnik (hortikultura)
Tina Ujevića 8, Vrgorac
Tel: 021/674-366
Fax: 021/674-366
Mob: 091/5025-230
E-mail: Drazan.Rakusic@savjetodavna.hr

Ankica Rogošić, dipl. ing. agr. - viša stručna savjetnica (stočarstvo)
Kralja Zvonimira kod br. 71, Solin
Tel: 021/211-727
Fax: 021/211-727
Mob: 091/4882-930
E-mail: Ankica.Rogosic@savjetodavna.hr

mr. sc. Stanislav Štambuk - viši stručni savjetnik (hortikultura)
Zbora narodne garde 9, Starigrad
Tel: 021/766-217
Fax: 021/766-217
Mob: 098/9594-971
E-mail: Stanislav.Stambuk@savjetodavna.hr

mr. sc. Ivana Župić - viša stručna savjetnica (zaštita bilja)
Stjepana Gunjače 12, Sinj
Tel: 021/823-003
Fax: 021/823-003
Mob: 091/5264-860
E-mail: Ivana.Zupic@savjetodavna.hr

Zvonko Balta, dipl. ing. agr. - stručni savjetnik (stočarstvo)
Stjepana Gunjače 12, Sinj
Tel: 021/823-003
Fax: 021/823-003
Mob: 091/4882-933
E-mail: Zvonko.Balta@savjetodavna.hr

Jurica Fadić, dipl. ing. agr. - stručni savjetnik (hortikultura)
Stara Issa 1, Vis
Tel: 021/711-673
Fax: 021/711-673
Mob: 091 4882 968
E-mail: Jurica.Fadic@savjetodavna.hr

Ksenija Franulović, dipl. ing. šum. - stručna savjetnica za šume šumoposjednika
Hrvatske šume, Kralja Zvonimira 35, Split
Mob: 099/2109501
E-mail: Ksenija.Franulovic@savjetodavna.hr

Milan Jakovčić, dipl. ing. agr. - stručni savjetnik (hortikultura)
Mladena Vodanovića 27, Supetar
Tel: 021 455 427
Fax: 021 455 427
Mob: 091 4882 937
E-mail: milan.jakovcic@savjetodavna.hr

Silvija Marušić, dipl. ing. agr. - stručna savjetnica (zaštita bilja)
Braće Radić 1, Kaštel Sućurac
Tel: 021/261-410
Fax: 021/261-410
Mob: 091/4882-986
E-mail: Silvija.Marusic@savjetodavna.hr

Novo na našem webu
Savjeti, 21.10.2014.
Jesenska sadnja lukovičastog cvijeća
Savjeti, 21.10.2014.
Sadnja ukrasnog drveća i grmlja
Savjeti, 21.10.2014.
Žižula
Savjeti, 20.10.2014.
Praktična iskustva sa sortom vinove loze Solaris u 2014.
Savjeti, 16.10.2014.
Kvalitetnim sjemenom do prinosa
Savjeti, 16.10.2014.
Uzgojni radovi čišćenja u kulturama crne johe
Fotogalerija, 15.10.2014.
Radionica sira
Publikacije, 13.10.2014.
Haskap ili modra kozokrvina - sibirska borovnica